Nowa jakość

Nowa jakość
09 czerwca
14:17 2017

 

Szanowni Państwo

Od kilku miesięcy jestem członkiem Akademii Doradców Ubezpieczeniowych. Co to dla Państwa oznacza?

  1. Jako Wasz pośrednik ubezpieczeniowy – członek ADU, mam unikalny dostęp do szeroko rozumianej, stale aktualizowanej wiedzy z zakresu ubezpieczeń na najwyższym poziomie.
  2. Dobrowolnie zobowiązałem się do przestrzegania wysokich standardów w zakresie obsługi klientów i przestrzegania zasad etyki.
  3. Aspiruję do roli doradcy w zakresie ubezpieczeń. To także oznacza, że dołożę wszelkich starań w wyborze optymalnych dla Państwa ofert, kierując się przede wszystkim zakresem ochrony ubezpieczeniowej skorelowanej z Waszymi potrzebami i oczekiwaniami.

Deklaracja którą opublikowałem tu na blogu w sierpniu 2015 roku  https://www.wartoubezpieczenia.pl/o-mnie , nadal jest aktualna.     

  Nadal twierdzę, że „pomaganie przez sprzedaż nie ma, jak sądzę, zbyt wiele wspólnego z „hurtowym podejściem do tematu”, czy też „biciem kolejnych rekordów sprzedażowych”.  W moim przypadku to przede wszystkim wsparcie merytoryczne, bycie przewodnikiem w gąszczu problematyki ubezpieczeniowej, pokazywanie co według mnie jest ważne, na co należy zwracać szczególną uwagę, co w konkretnej sytuacji ma sens, a co niekoniecznie, to pomoc w znalezieniu „klucza wyboru” właściwej oferty.
Staram się niczego nie narzucać, bo wiem że nie zawsze mam rację, natomiast ostatecznie zawsze ma rację klient, bo to on wg. własnego „klucza” dokonuje wyboru, podejmuje decyzję i … płaci . To jedna z dróg, sposobów budowania relacji z Państwem. Głównie na bazie tych relacji staram się sprzedawać ubezpieczenia… .” Teraz jako członek Akademii mogę to co deklarowałem robić lepiej.

Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy i doświadczenia.

Marian Bułecki